Piotr podszedł do Jezusa i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy?» Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy... czytaj więcej

Zaproszenie na spotkanie Duszpasterstwo TALENT

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT Archidiecezji Poznańskiej zaprasza na spotkanie, które będzie 20 czerwca br. w parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu.

O godz. 18:00 Msza Święta, o godz. 19:00 konferencja na probostwie, którą poprowadzi ks. dr Rafał Ostrowski – archidiecezjalny duszpasterz Przedsiębiorców i Pracodawców. Duszpasterstwo promuje model „moralnego menedżera” – bycie chrześcijańskim przedsiębiorcą czy pracodawcą wymaga nie tylko profesjonalizmu i skuteczności, ale również określonych predyspozycji duchowych i moralnych. Pomaga w pogłębieniu życia duchowego przez uczestnictwo w modlitwie i refleksji nad słowem Bożym. Szuka odpowiedzi na pytania przedsiębiorców dotyczące etyki w biznesie. Pogłębia znajomość społecznej nauki Kościoła.

Czwartek 17 sierpnia

rez. p. Kaleta

Piątek 18 sierpnia

Z okazji 5 urodzin Marcela oraz z okazji rocznicy małżeństwa Aleksandry i Jakuba – o bł. Boże i potrzebne łaski oraz o radość Nieba dla Ryszarda Niedzielskiego