Przejdź do treści

Parafia p.w. Matki Bożej
Pocieszenia w Poznaniu
Archidiecezja Poznańska

Czytanie z dnia

Powiedział też do nich: "Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie! ... czytaj więcej

Dni Łaski

W niedzielę 20 listopada kończy się Rok Miłosierdzia. Zapraszamy do skorzystania z nadzwyczajnych łask odpustu jaki można uzyskać dla osoby zmarłej, lub dla siebie.

W piątek 18 listopada zaplanowana została Noc Konfesjonałów – do 24.00. W czasie spowiedzi będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
W sobotę 19 listopada o godz. 15.00 w kościele Św. O. Pio pragniemy uczestniczyć we Mszy Św. i skorzystać z łask odpustu. Do kościoła O. Pio można dojechać samochodem lub pielgrzymując na własnych nogach. Z naszego kościoła wyruszymy w pielgrzymce pokutnej o godz. 14.15. Mszę Św. odprawi i słowo wygłosi gość z Watykanu – Ks. Prałat Paweł Malecha – przedstawiciel Sygnatury Apostolskiej.

Nasza budowa

Kalendarium parafialne
najważniejsze daty

Środa 18 października

0800

Msza Św.

+ Halina Pawłowska i zm. z rodz.


1800

Msza Św.

rez. p. Przyborowska

Czwartek 19 października

0800

Msza Św.

+ Władysława 15 rocz. śm. – od syna Henryka z rodziną


1800

Msza Św.

+ Władysław, Stanisław, Wojciech Przybylscy i zm. z rodziny

Piątek 20 października

0800

Msza Św.

+ Wanda i Zdzisław oraz Zbigniew – o spokój duszy


1800

Msza Św.

+ Roman 13 rocz. śm. i za zm. rodziców i teściów
+ Jacek Wojciechowski i za zm. z rodz.

Sobota 21 października

0800

Msza Św.

Z okazji 55 rocz. sakr. małżeństwa Zofii i Hieronima Grygiel – z podz. za łaski, z prośbą o dalsze dla małżonków oraz syna Sławomira i Danuty i dla wnuków


1800

Msza Św.

rez. p. Kufel